HAKKIMIZDA  


Derma Klinik, Medikal Estetik, Lazer Epilasyon, Diyet, Cilt Vücut Bakımları, Bölgesel İncelme ve Estetik alanındaki yenilikleri ve profesyonel hizmetleri bir arada bulabileceğiniz güvenilir adreslerden biridir.

Hizmetlerimiz yüksek kalite standartlarında olup, başlıca prensiplerimiz insan sağlığı ve güvenliği ön planda tutmaktır. Derma Klinik dünya merkezlerindeki yeni teknolojik uygulamaların çalışmalarını yakından takip etmekte, uzman personelinin düzenli olarak eğitimlerini ve sertifikalarını upgrade etmektedir.

Derma Klinik'te öncelikle kişi memnuniyeti, güvenliği, sağlığı, ihtiyacı olan hizmet profesyonelce verilir. Bu özelliğimizi ticari zihniyete yenik düşmeden koruyabilmek esas özelliğimizdir. Batı Ataşehir'n Tek Adresinde, Kendinize Bir Güzellik Yapın ilkesiyle yola çıktık.

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standartta sağlıktan asla ödün vermeden güzelleştirmek esas hedefimizdir. Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınızı sürekli kılmak için biz buradayız.

Sizleri de yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurabileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz dermaslim terasta, tanışma kahvesine bekliyoruz.

Barbaros Bulvarı Halk Cad. Batı Ataşehir My Office
Kat.5 Daire.25 Batı Ataşehir / İSTANBUL

+90 216 688 00 72
info@dermaklinik.com.tr